logo

Український омбудсмен не підтвердила інформацію про голодування затриманих українців у ГрузіїОфіс омбудсмена зробив усі необхідні запити стосовно стану здоров’я затриманих у Грузії українців і тримає на контролі перебіг справи. Крім того, омбудсмен не має інформації про голодування українців.


Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, – передає .


“Ми слідкуємо за цією справою, ми написали всі необхідні запити до нашого посольства в Грузії, зараз чекаємо відповіді. Посольство займається (допомогою затриманим – ред.), і ми контролюємо теж”, – зазначила омбудсмен.


За її словами, наразі інформації щодо стану затриманих також немає, крім того, офіс омбудсмена не отримував даних щодо оголошення затриманими голодування.


“Поки підтвердження такої інформації немає”, – сказала омбудсмен.


При цьому Денісова запевнила, що затримані громадяни України отримують допомогу адвоката.


Раніше у мережі з’явилися подробиці затримання українців у Грузії.


4 грудня прокуратура Грузії висунула обвинувачення затриманим українцям, яких звинувачують у придбанні та зберіганні зброї.


Джерело статті: “https://informator.news/ukrains-kyy-ombudsmen-ne-pidtverdyla-informatsiiu-pro-holoduvannia-zatrymanykh-ukraintsiv-u-hruzii/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.