logo

У хамському зверненні Путіна помітили цікавий момент щодо України


У зверненні президента Росії Володимира Путіна помітили цікавий момент щодо України.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у "Фейсбуці" українского політолога Олексія Голобуцького.


У хамському зверненні Путіна помітили цікавий момент щодо України


“В Росії відзначили унікальну подію: Путін довго говорив своє щорічне послання російському “Фєдєральному собранію”, і при тому жодного(!) разу не згадав Україну. Принаймні, прямо. Але кремлівський пул швидко розшифрував єдиний фрагмент, в якому обпльовується прицільно Україну”, – пише Голобуцький.


Політолог звертає увагу, що Путін тоді говорив про США.


“Вони самі все порушують, а потім шукають виправдання і призначають винних. Та ще й своїх сателітів мобілізують. Вони так акуратненько, але все-таки американцям підхрюкують стосовно цього питання”, – заявив Путін.


Голобуцький пише, що всі одразу зрозуміли про що це, а Ольга Скабєєва негайно прокоментувала цю заяву у своєму Telegram-каналі.


“У той момент, коли Путін розповів про нову ракету «циркон, – ЄС ще на півроку продовжив санкції проти Росії по Україні, додавши 8 нових прізвищ. І правда підхрюкують”, – написала вона


Зазначимо, Державний секретар США Майк Помпео 1 лютого, у відповідь на грубі порушення Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) Росією, заявив про припинення його країною участі в Договорі.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/20/u-hamskomu-zvernenni-putina-pomityly-tsikavyj-moment-shhodo-ukrayiny/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.