logo

Вагітній жінці надіслали битий кахель і пінопласт замість дитячого візочка


У поліцію з заявою про шахрайство звернувся 21-річна мешканка Шостки. Вагітна жінка розповіла правоохоронцям, що знайшла на одному з відомих Інтернет — сайтів оголошення про продаж дитячого візочка вартістю 3200 гривень. Зацікавлена пропозицією, вона зателефонувала за вказаним там номером телефону і домовилась з продавцем про покупку. За умовою опонента, остання перерахувала 700 гривень передоплати і стала чекати надходження посилки.

Проте наступного дня, їй зателефонував продавець і потребував ще 2500 гривень передоплати на свою картку, погрожуючи у випадку не виконання умов — поверненням посилки. Жінка посперечалась, але гроші все ж перерахувала.

За кілька днів, отримавши посилку у перевізника, жителька Шостки виявила в ній битий кахель та пінопласт.

Наразі за даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» в рамках якого ведуться пошуки афериста.


Джерело статті: “http://debaty.sumy.ua/news/vagitnij-zhintsi-nadislali-bitij-kahel-i-pinoplast-zamist-dityachogo-vizochka”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.