logo

Розстріли в мечетях Нової Зеландії: поліція затримала чотирьох підозрюваних

Розстріли в мечетях Нової Зеландії: поліція затримала чотирьох підозрюваних — фото

STRINGER / REUTERS

Поліція Нової Зеландії затримала чотирьох підозрюваних у розстрілах в мечетях

STRINGER / REUTERS


Поліція Нової Зеландії повідомила про затримання чотирьох осіб, підозрюваних в причетності до стрілянини в двох мечетях в місті Крайстчерч і його передмісті Лінвуд.

Про це заявив комісар поліції Нової Зеландії Майк Буш, повідомляє The New Zealand Herald.

За його словами, серед затриманих — троє чоловіків і одна жінка.

Він також додав, що було кілька повідомлень про саморобні вибухові пристрої, прикріплених до транспортних засобів, які поліції вдалося знешкодити.

Раніше повідомлялося, що стрілянина сталася в двох мечетях Крайстчерча і міській лікарні. В результаті атаки загинули щонайменше 27 людей.

Одним з озброєних людей є австралієць, який написав 37-сторінковий маніфест, який описує його наміри. У ньому злочинець каже: "Це терористичний акт".

Відзначається, що вбивця вів пряму трансляцію розстрілу прихожан в мечеті.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/rozstrili-v-mechetyah-novoji-zelandiji-policiya-zatrimala-chotiroh-pidozryuvanih-50010969.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.