logo

Кримськотатарський активіст Бекіров збирається оголосити голодування – адвокат

Бекіров хворіє на діабет, йому зробили операцію на серці

Кримськотатарський активіст Едем Бекіров, якого російські силовики затримали на окупованому півострові за підозрою в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки, хоче оголосити голодування. Про це сайту "Крим.Реалії" розповів адвокат Іслям Веліляєв після того, як 18 березня відвідав свого підзахисного в СІЗО Сімферополя.

"Стан поганий, настрій поганий. Хоче голодувати. Зараз у нього червоне обличчя. Тиск у нього сьогодні був 160 на 90. Співробітники СІЗО це все прекрасно бачать і розуміють. Вони просто ігнорують. Не переводять його в медчастину, у якій він має перебувати через своє захворювання. Колють йому інсулін, а сенс?" – повідомив Веліляєв.

За його словами, сторона захисту робить усе можливе, але результат залежить не від адвокатів.

"Справа на контролі ФСБ, тому поки не дадуть команди про його переведення – ніхто нічого робити не буде", – констатував захисник.

Бекірова затримали в грудні 2018 року, йому інкримінують поширення і транспортування 12 кг тротилу і 190 бойових набоїв. Його адвокат Олексій Ладін зазначав, що Бекіров через стан здоров’я фізично не міг підняти сумку з такою вагою. В активіста цукровий діабет, ампутована нога, нещодавно йому зробили операцію на серці.

4 березня уповноважений із прав людини в РФ Тетяна Москалькова під час зустрічі з українським омбудсменом Людмилою Денісовою заявила, що Бекіров не скаржиться на здоров’я.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/krimskotatarskij-aktivist-bekirov-zbirajetsja-ogolositi-goloduvannja-advokat-819213.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.