logo

Родичі Началової вирішили долю її доньки: не минуло й доби

У суботу, 16 березня стало відомо про смерть російської співачки Юлії Началової. У артистки залишилася дочка і її долю вже вирішили. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Найближчим родичем 12-річної Віри є її батько, колишній чоловік Началової, футболіст Євген Алдонін. Саме з ним і залишиться донька співачки.

Відомо, що і раніше дівчинка фактично порівну жила у Началової і Алдоніна.

Поки що колишній чоловік не зміг знайти слів, щоб публічно прокоментувати смерть Юлії. Всі родичі зараз шоковані і сумують.

"Так, відомо, але я просто зараз не хочу нічого коментувати, нічого обговорювати, ні про що говорити. Зараз не готовий абсолютно", — поділився він.

Відома російська співачка Юлія Началова померла. Раніше вона потрапила до лікарні із загостренням хронічної хвороби. Пізніше стан зірки погіршився, її підключили до апарату життєзабезпечення.

Співачка поскаржилася на біль у нозі. Вона стерла її після виснажливих зйомок і носіння каблуків. Відомо, що Началовой зробили операцію, лікарям довелося ампутувати кінцівку. Організм співачки не переніс операцію. Юлії Началовій було 38 років.

Раніше інформацію про важкому стані Началової підтвердив її піар-агент Ганна Ісаєва.

"Стан Юлії оцінюється як важкий. Трагедія в родині. Ми всі хочемо, щоб вона швидше одужала. Ми всі про це молимося. Нам дуже важко", — сказала Ісаєва.

Нагадаймо, смерть Юлії Началовой: з’явилися нові подробиці трагедії. Батько артистки розповів, що всьому провиною стало послаблений стан організму.

Як повідомляв Знай. ua, померла Юлія Началова: після страшної хвороби і важкої боротьби. Співачка страждала від хронічної хвороби, яка нещодавно загострилася.

Знай. ua писав, що лікарі повідомили про стан відомої співачки Юлії Началовой: легені не справляються.
Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/219753-rodichi-nachalovoji-virishili-dolyu-jiji-donki-ne-minulo-y-dobi”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.