logo

Паролі сотень мільйонів користувачів Facebook зберігалися у відкритому вигляді


Компанія Facebook визнала, що сотні мільйони користувачів соціальної мережі і десятки тисяч паролів користувачів Instagram зберігалися у відкритому вигляді. Як повідомляється в блозі компанії, доступ до паролів був тільки у співробітників.

У компанії також підкреслили, що у них немає будь-яких свідчень того, що паролі були скомпрометовані, або витоків інформації за межі Facebook. Крім того, представники соціальної мережі запевняють, що виправили проблеми відразу ж після їхнього виявлення.

У Facebook уточнили, що паролі опинилися у відкритому вигляді через те, що обробка пароля при введенні була реалізована некоректно. Під час перевірки безпеки в січні було з’ясовано, що паролі сотень мільйонів користувачів Facebook Lite, десятків мільйонів користувачів інших сервісів Facebook і десятків тисяч користувачів Instagram зберігалися на серверах компанії у вигляді, що читається, а не у вигляді хешу. Крім того, після виявлення цієї уразливості фахівці також виявили проблеми в зберіганні іншої інформації, в тому числі токенів доступу.

Нагадаймо, в Канаді почалося розслідування у зв’язку з можливим зловживанням персональними даними користувачів Facebook компанією Cambridge Analytica. Згідно із заявою Facebook, професор психології Кембриджського університету Олександр Коган створив на платформі соцмережі додаток "This is your digital life", яке просило у вас дозвіл на доступ до особистої інформації. Пізніше зібрані таким чином дані 270 тисяч користувачів були передані третім особам.

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що компанія Cambridge Analytica, яка працювала над кампанією президента США Дональда Трампа, виявила вразливість у захисті соцмережі і некоректно скористалася особистими даними користувачів.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/paroli-soten-milyoniv-koristuvachiv-facebook-zberigalisya-u-vidkritomu-viglyadi-306290_.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.