logo

Розкрадання кредиту Ощадбанку: екс-працівник банку хотів зняти арешт із майна

Столичний райсуд відмовив у знятті арешту з майна колишнього службовця державного банку у справі розкрадання кредиту.

Суд відмовив колишньому начальнику управління проектного фінансування Ощадбанку Євгену Харлану у знятті арешту з його майна.

Таке рішення ухвалила слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк за результатам розгляду його клопотання, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, Харлана підозрюють у причетності до розкрадання 20 млн доларів кредиту Ощадбанку аграрним холдингом «Креатив», який на час видачі цих грошей був підконтрольний чинному народному депутату Станіславу Березкіну, його сину Максиму та дочці Вікторії. Так, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави в 1,5 млн грн, які Харлан пізніше вніс.

Однак 4 березня суд розглянув його клопотання про повернення грошей і відмовив екс-посадовцю банка.

Нагадаймо, суд наклав арешт на майно Харлана. Водночас Київський апеляційний суд відмовив йому у зміні запобіжного заходу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/03/22/novyna/ekonomika/rozkradannya-kredytu-oshhadbanku-eks-praczivnyk-banku-xotiv-znyaty-aresht-majna”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.