logo

На Вінничині лідер профспілки шантажував санаторій для учасників АТО

На Вінничині лідер профспілки шантажував санаторій для учасників АТО

Шантажист вимагав 264 тис. хабара у санаторію в обмін на відкликання судових позовів

Військова прокуратура затримала у Вінницькій області шантажиста санаторію для учасників АТО, який вимагав 264 тисячі гривень.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що профспілковий лідер санаторію вимагав від керівництва оздоровчого закладу цю суму грошей за відкликання судових позовів та припинення діяльності своєї профспілки.

До правоохоронців на початку травня звернулися представники громадської спілки «ВО учасників бойових дій та волонтерів АТО« та керівництво ТОВ «Санаторій Поділля«, що розташований в місті Хмільник.

«Заявники повідомили, що голова профспілкової організації створює штучні перешкоди для діяльності санаторію, який займається оздоровленням діючих військовослужбовців та ветеранів АТО. При цьому, напередодні голова профспілки висунув вимогу надати йому 264 тисячі гривень за передачу печатки та установчих документів на свою первинну організацію, а також відзив поданих ним судових позовів«, — зазначили у прес-службі.

Повідомляється, що натомість лідер профспілки пообіцяв не заважати роботі санаторію. Шантажиста затримали під час отримання грошей у ході негласних слідчих дій.

«Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України та клопотання до суду про обрання хабарнику запобіжного заходу у виді тримання під вартою«, — додали в прокуратурі.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4713660/na-vinnichini-lider-profspilki-shantajuvav-sanatoriy-dlya-uchasnikiv-ato/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.