logo

"Найвдаліший день": астролог прокоментував дату інавгурації Зеленського

За словами Росса, якщо Зеленський підніме булаву 20 травня о 10.05, то його період правління неминуче принесе щастя українцям.

За його словами, проведення інавгурації 20 травня – найкращий з можливих для цього варіантів / УНІАН

Дата інавгурації Володимира Зеленського призначена – 20 травня, о 10 годині ранку. Рада на чолі зі спікером Парубієм, всіляко відтягуючи інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського, перехитрила і обдурила сама себе.


Про це в коментарі Главреду повідомив астролог Влад Росс.


"Сам Зеленський наполягав на даті 19 травня, а Рада всіляко опиралася цьому. І добре, що цей день став днем вступу на посаду нового президента, оскільки це був найгірший з можливих варіантів. У цьому випадку неминучим стало б протистояння президента і парламенту з подальшим скиданням глави держави з його посади", – зазначив Росс.


За його словами, проведення інавгурації 20 травня – найкращий з можливих для цього варіантів, який раніше навіть толком не розглядався (акцент був на 19 травня та 1 червня).


"Це – найбільш прекрасний день для вступу на посаду президента Володимира Зеленського. Виявляється, бувають такі чудеса! Досить вдалим і сприятливим буде час інавгурації – 10 ранку. Якщо розглядати час аж до хвилин, то "королівський градус" буде сходити до 10.05. Оскільки початок – о 10.00, поки суть та справа, от і вийде, що все відбудеться в найбільш прекрасний момент", – заявив експерт.


Росс додав, що як раз в той час, коли буде йти церемонія інавгурації президента Зеленського, буде сходити царствений Лев. Це – знак успіху і великих можливостей.


"В зеніті гороскопу Зеленського на 20 травня буде Уран в Будинку кар’єри, просування і удачі. До того ж, Уран – це планета реформ. А оскільки він в сприятливому положенні і поєднанні, це означає, що Зеленський буде проводити реальні корисні і успішні реформи. Плюс до всього – Уран буде в з’єднанні з Венерою, яка завжди символізує мир, любов та добробут. Меркурій буде в поєднанні з Сонцем, що також обіцяє різні нововведення, перетворення і реформи", – пояснив астролог.


Він зазначив, що цілком імовірним виглядає те, що вперше за всю історію незалежної України президентом стане людина, яка зуміє підвищити рівень добробуту народу.


"Найголовніше – Місяць зійдеться з Юпітером в цей час, а Юпітер – це планета великого щастя і процвітання", – заявив Росс.


Астролог також побачив знак того, що президент зуміє зупинити війну на Донбасі.


"Є ще один важливий момент призначеної дати: якщо 19 травня – це сатанинський місячний день, то символ 20 травня – це голубка. Тобто цей день пов’язаний з світом, благородством і захопленням", – сказав астролог.


За прогнозом Росса, при інавгурації 20 травня Зеленський безумовно буде залишатися президентом до кінця терміну, всі п’ять років. Більше того, є велика ймовірність, що потім вмовлять його залишитися на цій посаді ще на п’ять років.


"Це буде можливим у тому числі завдяки вищезазначеному поєднанню Місяця та Юпітера: Місяць серед іншого символізує народ, а Юпітер – велике щастя і успіх. І це – у знаку Стрільця. Зазначу також, що Стрілець – це знак зарубіжжя, закордону. Таким чином, Зеленський неминуче досягне успіху на міжнародній арені, у переговорах, в зарубіжних контактах і дипломатії", – зазначив Росс.


Астролог вважає, що саме в період президентства Зеленського все визначиться, чи буде Україна в НАТО, чи буде Україна в ЄС. При такій даті інавгурації можна точно стверджувати, що Україна буде в названих спілки, уточнив Росс.


"Як бачимо, в цілому, 20 травня з 10 ранку складеться дуже плідна і сприятлива комбінація планет для вступу на посаду нового президента України. А якщо ще Зеленський підніме булаву 10.05, то його період правління неминуче принесе щастя українцям. Блискучий день інавгурації, обрання саме цієї дати – схоже на диво", – резюмував Росс.


Джерело статті: “https://www.unian.ua/lite/astrology/10551438-nayvdalishiy-den-astrolog-prokomentuvav-datu-inavguraciji-zelenskogo.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.