logo

Гра престолів: Мартін назвав дату виходу нової книги саги “Пісня льоду і полум’я”


Автор відомої книги “Пісня льоду і полум’я”, за якою був знятий культовий серіал “Гра престолів” Джордж Мартін розповів, коли планує дописати передостанню книгу із циклу – “Вітри зими”.


За його словами, це має статися не пізніше літа 2020 року, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Джорджа Мартіна.


Письменник розповів, що планує презентувати “Вітри зими” на церемонії вручення премії “Хьюго” в Новій Зеландії, де нагороджують авторів, які пишуть фентезі та наукову фантастику.


Також Джордж Мартін розповів, як “заохочує” себе до роботи.


“Ось що я скажу – якщо я не привезу з собою в Нову Зеландію “Вітри зими”, дам офіційний письмовий дозвіл посадити мене в невелику хатину на Білому острові з видом на озеро сірчаної кислоти, поки не закінчу”, – пише письменник.


Нагадаймо, раніше Джордж Мартін розкрив головний секрет успішності культової саги “Гра престолів” – він впевнений, що серіал став настільки популярним завдяки кровожерливості,


Нагадаємо також, раніше з’явилися скандальні подробиці зйомок “Гри престолів”.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/24/gra-prestoliv-martin-nazvav-datu-vyhodu-novoyi-knygy-sagy-pisnya-lodu-i-polum-ya/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.