logo

Україну “атакують” зливи, град і повені: наслідки стихії потрапили на відео

В мережі показали наслідки стихії – західні області засипало градом настільки, що машини застрягали посеред дороги.

Про це йдеться в ТСН, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На Івано-Франківщині льодові кульки побили городину, на Львівщині – її вимивали потоки води. Місцеві виклали відео, як сільські вулиці перетворилися на бурхливі річки.

Сьогодні у регіоні синоптики передбачають сильні зливи з поривчастим вітром. Така негода може протриматися до початку наступного тижня. На решті ж території – справжнє літо – сухо, спекотно і до 30 градусів тепла. Трішки прохолодніше стане у вихідні, тоді ж можливі короткочасні дощі.

Нагадаймо, синоптики «скасували» на сьогодні, 29 травня, грози на західній Україні, однак погода істотно там не зміниться.

Як прогнозують синоптики, в найближчий час спеки не буде. Весна закінчиться дощами, а літо ними почнеться. Довгоочікуване тепло прийде в другий тиждень літа. І взагалі екстремальної спеки в цьому році не очікується.

Також повідомлялося, що напередодні по Закарпатській області пронеслася буря з градом.Величезні градини засипали село Ганичі.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/29/ukrayinu-atakuyut-zlyvy-grad-i-poveni-naslidky-styhiyi-potrapyly-na-video/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.