logo

У Німеччині кліматичні активісти штурмували найбільший вугільний рудник

У Німеччині кліматичні активісти штурмували найбільший вугільний рудник


У західній Німеччині кліматичні активісти штурмували найбільший рудник по видобутку бурого вугілля Garzweiler, внаслідок чого вісім поліцейських отримали поранення.

Про це повідомляє " Європейська правда" з посиланням на DPA.Сотні активістів протестували проти видобутку вугілля і вимагають прийняття заходів проти зміни клімату. У свою чергу поліція Аахена використовувала проти них балончик з перцевим спреєм. За попередніми підрахунками, вісім поліцейських отримали поранення.

Представник активістів заявила, що на територію шахти потрапили близько 1000 осіб, поліція не наводить даних про кількість протестувальників. На кадрах також видно, як поліцейські затримують активістів.

У суботу ввечері поліція заявила, що була спроба звільнити затриманих протестувальників і закликала демонстрантів залишатися "мирними і співпрацювати". У той же час іншу частину шахти поліцейські спробували розігнати від протестувальників вночі.

Близько 8000 демонстрантів почали марш на початку суботи з Кейенберга уздовж краю шахти, де вугілля видобувають відкритим способом. Але група під назвою Ende Gelaende провела окремий марш за участю приблизно 1600 осіб, прорвавши в результаті кордони поліції в багатьох місцях, і поліція почала повідомляти про травми.

За словами представника компанії, з міркувань безпеки чотири з шести виробничих ділянок рудника були закриті власником енергетичного гіганта RWE.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/175738-u-nimechchyni-klimatychni-aktyvisty-shturmuvaly-naybilshyy-vugilnyy-rudnyk.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.