logo

У Білорусі жорстко відповіли по об’єднаному чемпіонату з Росією

Президент брестського "Динамо" Олександр Зайцев жорстко відповів на ідею про об’єднаний чемпіонат з футболу з Росією, яка активно просувається в РФ.

Слова Зайцева приводить "Прессбол".

"Наші східні сусіди, як це часто за ними водиться, переслідують не тільки спортивні цілі. Не секрет, що сучасне російське суспільство останнім часом активно підживлюється ідеями так званого "руського миру". Витівка з залученням клубів з колишніх радянських республік до складу чемпіонату РПЛ з того ж ряду. Їм це важливо, нам — шкідливо", — сказав Зайцев.Нагадаймо, в Росії обговорюють питання про допущення до місцевого чемпіонат клубів з Білорусі, Казахстану та Вірменії.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна переманила у Росії скандально відому спортсменку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2019-07-09/v-belarusi-zhestko-otvetili-po-obedinennomu-chempionatu-s-rossiej/168205”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.