logo

У Києві відкрився новий пляж


У вівторок, 9 липня, у Києві відкрили новозбудований пляж «Троєщина», що поруч із однойменним житловим масивом. У результаті ремонтних робіт акваторію пляжу збільшили до 1,7 га, завезли пісок, збудували вбиральні, дитячий і спортивний майданчики та інші елементи інфраструктури.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА на власній сторінці у "Фейсбуці".


Вартість виконаних цього року робіт – 13 млн₴


«Ми відкриваємо новий пляж для жителів Троєщини. Раніше це була зона відпочинку, що користувалась великою популярністю. Тому логічним було рішення перетворити цю зону відпочинку на справжній облаштований пляж. Тут розчищена акваторія площею 1,7 га, очищено дно, привезений пісок. Дуже важливо, що тут є доріжки для людей старшого віку та людей з інвалідністю. Тут встановлений спортивний та дитячий майданчики. Тут є спеціально відведене місце для пікніків. Без вихідних тут чергують рятувальники», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час відкриття пляжу.


Посадовець також нагадав, що в 2019 році вісім столичних пляжів отримали екологічні сертифікати – міжнародну відзнаку «Блакитний прапор». Серед них – сім муніципальних пляжів: «Веселка», «Венеція», «Галерний» та «Молодіжний», «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця». Для порівняння: у 2017 році лише 3 пляжі мали блакитний прапор.


Загалом для киян та гостей столиці працює 14 муніципальних пляжів та 18 зон відпочинку.


У Києві відкрився новий пляж


Нагадаймо, раніше ми розповідали про найкращі місця в Карпатах, де можна відпочити влітку 2019 року, а також склали рейтинг найкращих курортів світу, що стали популярними серед українців.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/09/u-kiyevi-vidkrivsya-novij-plyazh/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.