logo

Синоптик розповіла, якої погоди слід чекати в Україні на Петра й Павла

Синоптик розповіла, якої погоди слід чекати в Україні на Петра й Павла
На Петра й Павла в Україні потепліє. У деяких регіонах йтимуть дощі.

Про це повідомила у мережі Facebook український синоптик Наталка Діденко.

"І хоча поки що не йдеться про +30, проте після теперішніх +17+24 градусів завтра очікується +20+26 градусів. А це вже щось. Найтеплішими завтра будуть Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська області", – йдеться у дописі.

За словами синоптика, ніч в Україні ще буде холодною, від +8 до +13 градусів. Дощі 12 липня найбільш ймовірні на Заході, Півночі, а також у Вінницькій, Одеській та Луганській областях. На значній частині території Центру, Півдня та Сходу – без істотних опадів.

У Києві на Петра й Павла – локальні дощі, трохи потепліє, вдень очікується близько +23 градусів. За прогнозом Наталки Діденко, на вихідних в Україні потепліє ще більше.Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/37426-synoptyk-rozpovila-iakoi-pohody-slid-chekaty-v-ukraini-na-petra-i-pavla”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.