logo

Айварас Абромавічус став головою Наглядової ради УкроборонпромуАйварас Абромавічус, який колись очолював Міністерство економічного розвитку та торгівлі, призначений на посаду голови наглядової ради державного концерну Укроборонпром.


Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на свої джерела.


Агенція зазначає, що Абромавічуса обрали головою наглядової ради під час першого засідання в оновленому складі, що відбулося 10 липня. Окрім обрання голови, під час засідання наглядової ради також розглядали питання проведення міжнародного аудиту Укроборонпрому.


Нагадаймо, що Абромавічуса ввели до наглядової ради Укроборонпрому указом президента 12 червня 2019 року.


Нагадаймо, що Айварас Абромавічус був міністром економічного розвитку та торгівлі України у 2014-2016 роках в уряді Арсенія Яценюка. За його каденції в Україні запустили систему електронних закупівель Prozorro, а також була розпочата реформа корпоративного управління у державних компаніях. Абромавічус оголосив про свою відставку у 2016 році. Своє рішення він тоді пояснив тиском, який на нього нібито чинив соратник п’ятого президента України Петра Порошенка Ігор Кононенко.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/aivaras-abromav-chus-stav-golovoyu-naglyadovo-radi-ukroboronpromu”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.