logo

Є перший контакт: Зеленський і Путін провели телефонну розмову

Президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін провели телефонну розмову, в якій обговорили ситуацію на Донбасі і обмін полоненими.


Про це повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Обговорювалися питання врегулювання ситуації на південному сході України та спільної роботи по поверненню утримуваних з обох сторін осіб. Досягнута домовленість про продовження цієї роботи на рівні експертів. Також обговорювалася можливість продовження контактів у нормандському форматі”, – повідомив Пєсков.


За словами Пєскова, телефонна розмова відбулася за ініціативою української сторони і це був перший контакт двох глав держав після обрання Зеленського президентом України.


“11 липня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Ключовим питанням було звільнення полонених військових моряків. Також мова йшла про повернення інших українських громадян, які перебувають на території РФ. Крім того, сторони обговорили продовження переговорів в нормандському форматі”, – підтвердили інформацію в Офісі Президента України.


Нагадаймо, раніше повідомлялося, що генпрокуратура відкрила провадження про намір скоєння держзради через плани телеканалу “NewsOne” провести телеміст з російським каналом «Россия 24».


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/11/ye-pershyj-kontakt-zelenskyj-i-putin-provely-telefonnu-rozmovu/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.