logo

Лежачий протест: житель Соболівки пікетує прокуратуру


Каже, що таким чином хоче висловити обурення діям прокурора з Ладижина. Про це він повідомив редакцію на гарячу лінію.

– Свого часу я працював на птахофабриці робітником. Там створив профспілку та боровся із несправедливістю. Саме за мою принципову позицію мені підкинули наркотики та арештували. Суди тривали понад три роки. Прокурори вимагали шість років тюрми, такий я отримав вирок, – розповів Олександр Чайковський. – Але , на щастя, його скасував апеляційний суд. Далі новий розгляд і мене знову виправдали. Я обурений, що ті, хто проти мене сфальсифікували справу, не понесли покарання. Навіть отримали підвищення. Саме тому я пікетую прокуратуру.

Відомо, що Олександр Чайковський передав своє звернення до керівництва і там пообіцяли його розглянути. То ж що чекає чоловік далі і чому планує акцію до кінця виборів — поки невідомо.

Валентина Лісова


Джерело статті: “https://33kanal.com/news/lezhachij-protest-zhitel-sobolivki-piketuye-prokuraturu.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.