logo

Трагедія на Оболоні: У столичному метро потяг переїхав жінку

Травми виявилися несумісними з життям і вона померла на місці.

Зранку 12 липня на столичній станції метро Оболонь жінка упала під потяг, передають з посиланням на .

Станції метро Тараса Шевченка, Почайна, Героїв Дніпра, Мінська та Контрактова площа закрили на вхід і вихід, попередили у метрополітені.

Як розповів кореспондент видання із місця подій, біля закритої станції Оболонь скупчився натовп. Люди чекають, поки відновлять роботу метро.

За півгодини у метрополітені повідомили, що рух відновили і працюють у звичайному режимі.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/trahediia-na-oboloni-u-stolychnomu-metro-potiah-pereikhav-zhinku-286754.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.