logo

Підкуп і "мертві душі": на Київщині зафіксували порушення перед виборами

На Київщині на виборчих дільницях у члени комісії записували померлих осіб. "Мертві душі" були помічені в Обухівському районі на 94 окрузі.

Про можливе порушення правоохоронцям повідомив народний депутат VIII скликання, зазначили в пресслужбі поліції Київської області.

"На думку заявника, в список кандидатів і членів дільничної виборчої комісії (ДВК) включені особи, яких вже немає в живих, які власноруч не писали заяву про наміри входження туди і не давали своєї згоди", – уточнили правоохоронці.

Ще один факт порушення зафіксували в селі Сквирського району. Кандидат у нардепи за допомогою своїх довірених осіб організував безкоштовний медогляд жителів, що розцінили як незаконну агітацію.

Новини
Дострокові вибори в Раду: в Україні засікли перший підкуп виборців
Порушення виборчого законодавства

Порушення виборчого законодавства

Поліція в Київській області

Як писав OBOZREVATEL, начальника поліції Василькова Київської області Василя Первака відсторонили від виконання обов’язків через інформацію про його позаслужбовий зв’язок із кандидатом у нардепи.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/pidkup-i-mertvi-dushi-na-kiivschini-zafiksuvali-porushennya-pered-viborami.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.