logo

Вперше в Україні хлопець із синдромом Дауна здобув вищу освіту (фото)

Богдан Кравчук із синдромом Дауна став бакалавром.

Хлопець отримав диплом / фото facebook.com/olha.hodovanets

11 липня диплом бакалавра історії отримав лучанин Богдан Кравчук. Він — перший українець із синдромом Дауна, який здобув вищу освіту.

Для того, щоб це сталося, мамі хлопця Євгенії Кінах довелося боротися за його право на вищу освіту. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляє працівниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук.

"Усі ці 5 років Богдан сумлінно вчився і часто був набагато успішнішим за звичайних студентів. Вони могли прогуляти, недовчити... А Богдан так любить історію, що він не міг бути іншим і не міг підвести високу довіру до його можливостей. У його успіхах велика допомога мами — Євгенії Кінах, яка була незмінним асистентом свого улюбленого студента", — написала Бондарук.

Раніше уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба закликав включити питання вирішення проблем дітей з інвалідністю до програми розвитку і реформ України.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/health/country/10615092-vpershe-v-ukrajini-hlopec-iz-sindromom-dauna-zdobuv-vishchu-osvitu-foto.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.