logo

СБУ підозрює екс-заступника «Укрхімтрансаміаку» у розтраті 8,5 млн грн

СБУ підозрює екс-заступника «Укрхімтрансаміаку» у розтраті 8,5 млн грн
Фото: pixabay.com

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили факт розтрати 8,5 млн грн при закупівлі обладнання державним підприємством «Укрхімтрансаміак». Про це повідомляється на офіційній сторінці СБУ у "Фейсбуці".

«Оперативники спецслужби задокументували, що у 2013 році керівництво держпідприємства провело тендер на поставку за завищеною вартістю обладнання для аміакопроводу у російської компанії, яке не відповідає технічним вимогам і не може бути встановленим на аміакопроводі», – йдеться у повідомлені.

За оцінками експертів, через реалізацію цієї оборудки державному бюджету було завдано збитки на 8,5 млн₴

Наразі слідчими СБУ колишньому заступнику директора ДП «Укрхімтрансаміак» оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

СБУ продовжує реалізацію комплексу заходів із виявлення та локалізації фактів порушення стабільного функціонування державних підприємств і об’єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо: у липні 2018 року Федеральне відомство юстиції Швейцарії наприкінці червня передало генпрокуратурі документи, які стосуються справи про імовірне розкрадання державних коштів ДП «Укрхімтрансаміак» його екс-головою Віктором Бондиком. А у червні 2017 року СБУ повідомило, що екс-керівники «Укрхімтрансаміаку» привласнили понад 130 млн₴

Раніше повідомлялося, що державне підприємство «Укрхімтрансаміак» недоотримало понад 21 млн грн через невигідну угоду з російською компанією ВАТ «Тольяттіазот», одним з найбільших в світі виробником аміаку.

Також читайте
Українська та болгарська компанії інвестують в виробництво високотехнологічного обладнання для АПК
Українська та болгарська компанії інвестують в виробництво високотехнологічного обладнання для АПК 11 липня 2019, 12:04
«Дарниця» пройшла аудит на відповідність вимогам GMP
«Дарниця» пройшла аудит на відповідність вимогам GMP 10 липня 2019, 23:10
Від радянської спадщини до великого бізнесу: як працюють заводи ЮТЕМ
Від радянської спадщини до великого бізнесу: як працюють заводи ЮТЕМ 3 липня 2019, 15:00

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20199653-sbu-pidozryue-eks-zastupnika-ukrhimtransamiaku-u-roztrati-85-mln-grn”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.