logo

Служив своїй країні: подробиці суду над бійцем АТО в Італії і його останнє слово

З’явилися подробиці суду над колишньому нацгвардейцем Віталієм Маркивым, якого 12 липня в Італії засудили на 24 роки позбавлення волі. Українського військового визнали винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рочеллі на Донбасі в 2014 році.


За даними місцевої преси, звинувачення просило для Марківа 17 років позбавлення волі, в той час як його адвокати наполягали на невинуватості підсудного.


Цього дня в залі суду не було вільних місць. Тут зібралися журналісти, активісти та небайдужі громадяни.


Сам Марків перед оголошенням вироку заявив, що не вважає себе винним і вірить в італійське правосуддя.


"Я солдат, який завжди служив своїй країні з честю", — сказав він.


Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", слідчі з Росії висловили бажання допитати бійця АТО Віталія Марківа, якого заарештували в Італії за підозрою у вбивстві журналіста Андреа Рокелли поблизу Слов’янська в травні 2014 року.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-07-12/slujil-svoey-strane-podrobnosti-suda-nad-boytsom-ato-v-italii-i-ego-poslednee-slovo/168633”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.