logo

«Вихідні в Україні будуть всякими»: де гримітимуть грози та похолодає ще більше?


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
«Вихідні в Україні будуть всякими»: де гримітимуть грози та похолодає ще більше?

На вихідні в Україні прогнозують дощі та грози. Коли прийде потепління, читайте далі.

— Завтра, 13 липня дощі, місцями з грозами, ймовірні у західних областях, на Півночі та подекуди на Сході. У центральних областях та на Півдні переважатиме суха сонячна погода, — прогнозує синоптик Наталка Діденко.

За її словами, температура повітря буде комфортною, вдень +20+26 градусів, на Півдні +24+28 градусів. Вночі, звичайно, холодніше, +12+16 градусів, в Карпатах +8+13 градусів.

— У неділю, 14 липня, дощі з окремими грозами пройдуть на Заході та Півночі, на решті території — без істотних опадів, — зазначає синоптик.

Діденко прогнозує, що температура повітря буде на Заході похолодає до +17+23 градусів, на Півдні та Сході підтягнеться лайт-спека, +25+29 градусів, на Півночі та в Центрі буде комфортно, +22+26 градусів.

— Суттєве потепління прийде в Україну з 19-го липня, — повідомляє вона.

Ось яку погоду прогнозують у Вінниці:


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Pogoda/vihidni-v-ukrayini-budut-vsyakimi-de-grimitimut-grozi-ta-poholodae-sch-10901747.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.