logo

Зростання економіки Китаю сповільнилося до мінімуму за 27 років

Востаннє квартальний темп зростання близько 6% спостерігався в 1992 році


Зростання валового внутрішнього продукту Китаю у другому кварталі 2019 року прогнозується на рівні 6,2%, що є найнижчим показником з 1992 року. Про це повідомляє Bloomberg.


За даними агентства, офіційні дані будуть оприлюднені в понеділок і вони повинні показати, наскільки погіршення зовнішньої кон’юнктури і дефляція в промисловості можуть бути компенсовані стабілізацією інвестицій, поліпшенням настрою споживачів і відновленням сектора нерухомості.


Як наголошується в публікації, шанси на стійке зростання залежать від того, наскільки цільова політика стимулювання уряду Китаю може підняти місцеве виробництво і протидіяти наслідкам торгової війни.


Економіка Китаю продовжить сповільнюватися і в другій половині року, оскільки зовнішній попит залишається найбільшим гальмом“, – сказав Ван Тао, головний китайський економіст UBS AG в Гонконзі. У той же час, за його прогнозом, річний темп зростання залишиться вище 6%.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/07/12/zrostannia-ekonomiky-kytaiu-spovilnylosia-do-minimumu-za-27-rokiv/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.