logo

Мотопробіг «За Єдність України» вирушив з Ужгорода до Одеси через Львів

Залізні коні заполонили серце Львова, але не надовго, бо попереду ще з десяток міст. Своєю подорожжю байкери хочуть об’єднати навколо себе якомога більше людей і показати, що Україна – єдина. Із собою мають державний прапор та стяг кримськотатарського народу. На них напишуть привітання від представників мотоклубів з усієї держави та передадуть у Крим.

«Ми повинні об’єднувати Захід, Схід, Північ, Південь. І показувати що ми всі єдині, що ми повинні дружити, товаришувати», – сказав організатор мотопробігу Микола Спірідонов

Підтримати байкерів вирішили й львів’яни, що небайдужі до залізних коней.

«Як давній учасник байкерського руху, я дуже радий доєднатися, бо львів’яни завжди демонстрували, що їм небайдужа соборність і єдність України», – зазначив волонтер, громадський діяч Андрій Зібран.

Активіст разом із друзями сьогодні на підтримку мотопробігу організував автопробіг під гаслом «Справедливість стане законом».

«Я дякую своїм друзям і львів’янам – автомобілістам, які змогли сьогодні доєднатися до всеукраїнського мотопробігу «Єдність», який протягом тижня буде демонструвати, що Україна є єдина і соборна держава», – зауважив волонтер, громадський діяч Андрій Зібран.Джерело статті: “https://zaxid.net/motoprobig_za_yednist_ukrayini_virushiv_z_uzhgoroda_do_odesi_cherez_lviv_n1485539”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.