logo

Зоря зіграла в гольову нічию у виїзному матчі Ліги Європи

Команди Любко Петровича і Віктора Скрпніка розписали мирову.

8 серпня в рамках першого матчу 3-го кваліфайн-раунду Ліги Європи Зоря грала на виїзді, в Болгарії, з софійським ЦСКА, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Луганчани активно почали матч і створювали хороші шанси для взяття воріт, але перший момент, який створили болгари, виявився гольовим. Точним ударом відзначився на 13-й хвилині молодий бразилець Евандро да Сілва.

Але під завісу першого тайму луганчани заробили пенальті, який реалізував Владлен Юрченко, впевнено пробивши у лівий кут воріт ЦСКА.

У другому таймі була рівна гра, при якій футболісти більше м’ячів не забивали.

Матч так і завершився внічию 1:1.

— FC Zorya Luhansk (@FCZoryaOfficial) August 8, 2019

Виктор Скрипник: «Очень довольны, что сыграли здесь 1:1»https://t.co/FaIxBjw2un pic.twitter.com/CzFHPMlm1R

Відзначимо, що це вже п’ята поспіль гра, в якій Зоря не поступається під керівництвом Віктора Скрипника.

Матч-відповідь Зоря Луганськ – ЦСКА Софія відбудеться 15 серпня.

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію матчу Маріуполь – АЗ Алкмаар (0:0).

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію матчу ЦСКА Софія – Зоря Луганськ (1:1).