logo

На Донбасі масово гинуть бойовики: названо імена

На Донбасі масово гинуть бойовики: названо імена

У мережі розповіли, що протягом останніх п’яти днів, загинуло щонайменше п’ятеро бойовиків.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав блогер Necro Mancer, додавши скрін публікації сепаратистів у одній з соцмереж.

На Донбасі масово гинуть бойовики: названо імена

При цьому відомо, що один з вказаних бойовиків, В’ячеслав Лемешко, загинув не внаслідок бойових дій – він потонув у Краснянському водосховищі на Донбасі.

А тим часом, бойовики т.зв. “ДНР”, які чекають “наступу” Збройних Сил України, вимагають ліків від волонтерів. Через низьку якість питної води на “позиціях” бойовики потребують глистогінних засобів.

Нагадаємо також, бойовики “ДНР” після новин про “хімічну атаку ЗСУ” на окупованому Донбасі придумали черговий побрехенька – цього разу терористів почали лякати українськими “жрицями кохання”, які полюють на бойовиків “ДНР” і підсипають у їжу отруту в закладах громадського харчування.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/12/15/na-donbasi-masovo-gynut-bojovyky-nazvano-imena/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.