logo

Суд дав дозвіл на проходження перевірки на поліграфі екс-президентом Порошенко

Суд прийняв рішення про видачу дозволу на проходження Порошенко перевірки на поліграфі. Про це повідомив юрист Андрій Портнов у своєму Telegram-каналі.

“Тривожні новини, друзі. Суд дав санкцію на проходження головним державним фігурантом поліграфа. Тепер потрібно буде з проводками на голові відповісти, крав у бюджеті або просто брав. Чекаємо істерику в злодійський малині”, – написав Він.

Нагадаймо, що Петро Порошенко фігурує в 11 справах, яке веде ДБР. По двох з них колишній президент є свідком – це справа “Прямого” і “Кузні на Рибальському”. Зміст розслідувань засекречено. Петро Порошенко заявляє, що суть справ не знають навіть працівники. Про те, що Петра Порошенка викликали на допит, вперше стало відомо на початку липня. На перші два він не прийшов. На третій з’явився 12 липня.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222440-13-08.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.