logo

Винесли все: невідомі в Одесі «обчистили» пункт видачі швидких кредитів

Винесли все: невідомі в Одесі «обчистили» пункт видачі швидких кредитів

В Одесі невідомий пограбував пункт видачі швидких кредитів «Наша готівочка». Про це повідомляє «КЕКС», з посиланнями на джерела у правоохоронних органах.

Пограбування відбулося на вулиці Мечникова.

«Наше джерело в поліції повідомляє, що в приміщення пункту зайшов невідомий чоловік і, погрожуючи пістолетом, забрав зі столу близько 3 тисяч гривень. Потім зловмисник вийшов з приміщення і зник в невідомому напрямку», — відмічено у повідомленні.

Злочинцеві на вигляд близько 35 років, зріст близько 175 сантиметрів. Був одягнений в легку синю куртку, синю шапку і джинси.

Також було підкреслено, що пограбування пунктів «швидких» кредитів останнім часом в Одесі начебто стало новим трендом — повідомлення про грабежі аналогічних місць з’являються практично щотижня.

Нагадаймо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що «Ощадбанк» попередив своїх клієнтів про шахраїв, які почали розсилати СМС-повідомлення з метою виманити особисті дані і засоби українців.

Крім того, ми писали, що в Одеській області зловмисник, пограбувавши будинок, вирішив приготувати собі вечерю і влаштував пожежу.

Також нам стало відомо, що у столиці пограбували квартиру судді Адміністративного апеляційного суду.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/ukraine/130689-vinesli-vse-nevidomi-v-odesi-obchistili-punkt-vidachi-shvidkikh-kreditiv”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.