logo

Слуга народу Олександр Горобець розмістив звіт виборчого фонду у свого клона

Олександр Горобець — кандидат в народні депутати України від Слуга народів» по одномандатному округу № 95 в Київській області.

Саме він на парламентських виборах переміг забудовника і екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Кожен з кандидатів мав можливість відкрити рахунок в банку і сформувати виборчий фонд.

По закінченню виборів кандидати зобов’язані подати до ЦВК звіти про надходження та використання коштів виборчого фонду.

Але згідно з розміщеною на сайті Цвк інформацією, Олександр Горобець даний звіт не подавав.

При детальному аналізі було виявлено, що звіт Олександра Горобця був «довантажуючи» кандидату-клону Дмитру Горобцю, який також балотувався по 95 округу і нібито повинен був «відтягнути» голоси.

У вкладення, на сторінці ЦВК, у Дмитра перебувати звіт кандидата Олександра Горобця про надходження і використання коштів виборчого фонду. Звіт поданий довіреною особою і розпорядником коштів А. Горобця – якимсь А. Борисенко. Яким чином таку помилку тепер пояснить ЦВК?Згідно звіту він витратив 360 тис. гривень, з них: 260 тис. гривень –власні кошти, 100 тис. гривень –добровільні внески фізичних осіб.

Враховуючи, що суперник Горобця – Карплюк витратив на виборчу компанію 7,3 млн гривень, то достовірність суми, витраченої «Слугою народу», викликає сумніви.

Хоча багато видавництва стверджують, що тіньовим спонсором Горобця виступав конкурент Карплюка – забудовник Олексій Зіневич, який також володіє кабельним телебаченням та інтернет провайдером.

Був оприлюднення звіту на сторінці клону помилкою ЦВК? Або такий «хід» спочатку був задуманий Олександром Горобцем?

telegra.ph


Джерело статті: “http://povin.com.ua/222716-14-08.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.