logo

Фахівці назвали причини загибелі риби у Кропивницькому

вода, потоп, наводнение,

Причиною масової загибелі риби в річці Біянка стало перевищення вмісту нітратів у воді. Про це повідомили в Держпродспоживлужбі.

Так, вміст нітратів в пробах води з річці перевищує норму в 5,97 разів (фактичний вміст нітратів – 11,95 при нормативному значенні – 2,0) та аміаку в 1,87 разів (фактичний вміст аміаку – 1,87 при нормативному значенні – 1,0). Відповідно до бактеріологічних досліджень у воді виявлено перевищення мікробного числа та колі-індексу, що свідчить про наявність у воді лактозопозитивних кишкових паличок. За результатами дослідження біологічного матеріалу (риби) встановлено наявність збудників інвазійних (паразитологічних) хвороб риби.

Як зазначає dozor.kr.ua, для встановлення можливих джерел забруднення води в р. Біянка та вжиття необхідних заходів в межах повноважень результати лабораторних досліджень будуть передані до Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)


Джерело статті: “http://newformat.info/news/fahivci-nazvali-prichini-zagibeli-ribi-u-kropivnickomu/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.