logo

Адвокат: в’язня Кремля Балуха без попередження етапували до Москви: що сталося

В’язня Кремля українця Володимира Балуху, який опинився в ШІЗО в шостий раз, без попередження вивезли в Москву з російської колонії в Тверській області.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Крим.Реалії.


“Сьогодні нами було встановлено, що його вивезли в Москву до Слідчого ізолятора №2. Однак не зрозуміло, до якого саме. Або це “Лефортово”, або це “Бутирка”. Більше ніяких відомостей нам не повідомляли”, – розповіла адвокат політв’язня Дінз.


Про перевезення Володимира Балухи вранці 16 серпня адвокату повідомила його сестра, якій повернувся лист.


“Потім ми уточнили інформацію і нам адміністрація колонії сказала, що його дійсно етапували до слідчого ізолятора”, – прокоментувала адвокат.


Невідомі також причини, за якими українця етапували до Москви.


Прес-служба управління ФСВП Росії по Тверській області відмовила підтвердження або спростування цієї инфомрации, посилаючись на закон про персональних даних.


Нагадаймо, що український політв’язень Володимир Балух, якого незаконно утримують у російській колонії, розраховує на звільнення в рамках обміну за списками ув’язнених.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/16/advokat-v-yaznya-kremlya-baluha-bez-poperedzhennya-etapuvaly-do-moskvy-shho-stalosya/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.