logo

На Херсонщині сусід напав і голими руками забив на смерть батька 8-х дітей: подробиці трагедії


На Херсонщині сусідська сварка обернулася трагедією, в якій загинув батько 8 дітей. Конфлікт тривав кілька років, а цього разу після зловживання спиртним сусіди згадали всі старі кривди і пішли стінка на стінку.

Ніч, коли втратила чоловіка, Людмила Кукуруза згадує як страшний сон. З її слів, сусіди щось святкували, а як проводили гостей – зайшли вирішити старі образи. Зустрів їх її Костянтин. " Він вийшов, батьківна, каже, йди додому, проспишся, прийдеш, будемо балакати. А вона: а, ми алкаші?! І почала гукати: Толя, Андрюша – викликали своє підкріплення", — розповіла дружина загиблого. На галас вибігли старші троє дітей, а 10-річний Михайлик лишився у хаті заспокоювати 4-х найменших. Хлопець і сам налякався, бо сусід забіг у хату з криками: " Де тато?" Коли діти не відповіли, 45-річний чоловік почав тягати Михайлика за волосся: " Отак. Де тато? Скажи, ми зараз уб’ємо".

Прокинулася вся околиця: одні побігли на допомогу, інші викликали поліцію, але нападники заблокували копам дорогу. Поліція викликала своє підкріплення, а тим часом біля хати 52-річний Костянтин відбивався від сусіда. " Дядя Толя його почав бити, а я побіг в гараж за дрючком, щоб це саме, щось зробити – виходить так, що я не встиг", — каже Віктор. Багатодітний батько помер до прибуття швидкої, а його кривдника затримала поліція. Родичі підозрюваного твердять, це просто нещасний випадок, але експерти зробили інший висновок. " Тілесні ушкодження були спричинені саме руками, кулаками. Також у нього є перелом склепіння черепу, однак він не пов’язаний із настанням смерті", — стверджує начальник слідчого відділу Голопристанського відділу поліції Костянтин Лахновський.

Дружина затриманого каже, що такого не очікували – хотіли просто з’ясувати стосунки, адже вже місяць сваряться з сусідами. " Ну, конфлікт був за все. І за город – повністю за все. Діти там неадекватні: і факи, і матюкаються, в город лізуть. Просто вже до точки кипіння дійшло", — каже Валентина Брик. У селі ж кажуть, що родина Бриків конфліктна і не раз провокувала скандали. А того вечора п’яна компанія чіплялася й до інших. " Нічого не сказав. Вони по ображали, потім прийшли городами сюди – і почалися скандали, бійки", — каже Артем. Про загиблого ж у селі кажуть, що чоловік був неконфліктний і до останнього намагався уникнути сварки: " Велика сім’я, чоловік весь час з дітьми. В них ніколи не були ніякі компанії. Не споживають ніякі спиртні напої".
З Костянтином уже попрощалися, а його кривдника в день похорону в відпустили під домашній арешт. Тепер Людмила намагається зрозуміти, як жити поруч із ним і як самотужки підняти на ноги 8-х дітей, у яких сусід на очах ледь не всього села забрав батька.

Джерело статті: “http://naberejna.com.ua/6257-na-hersonschin-susd-napav-golimi-rukami-zabiv-na-smert-batka-8-h-dtey-podrobic-tragedyi.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.