logo

В Ірані були арештовані дві австралійки з британськими паспортами

На тлі напруженості, що зростає у відносинах з Лондоном, в Ірані затримали двох австралійок з британськими паспортами за “шпигунство”.


Про це повідомляє The Telegraph.


«Дві англо-австралійки були арештовані і затримані в Ірані на тлі напруженості, що зростає між Лондоном і Тегераном», – йдеться в повідомленні.Одна із заарештованих жінок — блогер, що подорожувала по Азії зі своїм хлопцем. Вона була арештована іранською революційною гвардією 10 тижнів тому ймовірно за розбиття табору в військовому районі навколо Джаджруда в провінції Тегеран.


Друга жінка є академіком австралійського університету, її було засуджено до 10 років позбавлення волі. У чому саме її обвинувачують невідомо, проте ЗМІ зазначають, що такий термін в Ірані зазвичай присуджують за шпигунство.


Жінки були ув’язнені в тюрму Евін у Тегерані, де тримають 41-річну Назанін Загарі-Реткліфф – британку іранського походження, обвинувачену в шпигунстві і закликах до повалення керівництва Ісламської Республіки.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/09/11/v-irani-buly-areshtovani-dvi-avstraliiky-z-brytanskymy-pasportamy/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.