logo

“Обіцяв на зустрічі у Відні”: політтехнолог розповів про таємне зобов’язання Порошенка

Є інформація, що про необхідність згортання збройних формувань, з яких потім виросли добровольчі батальйони, йшлося на відомій зустрічі у Відні, де брали участь Порошенко, Фірташ, Кличко і Льовочкін.

Таку думку в інтерв’ю “Вголосу” висловив політтехнолог Олександр Кочетков.

“І якщо вдасться підтвердити доказово, зокрема, і за допомогою американських правоохоронців, що у Відні Порошенко прийняв на себе якесь зобов’язання щодо добробатів, то Іловайськ з військової помилки, що спричинила масові втрати (за що теж судять!), перетвориться в жахливу державну зраду. І нинішні заяви Муженка дають підстави для таких припущень. У цій справі треба ставити переконливу крапку. Якомога швидше”, – зазначив Кочетков.

Більше про це читайте у статті: Чи посадять Порошенка за Іловайськ?Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/obitsyav-na-zustrichi-u-vidni-polittehnolog-rozpoviv-pro-tayemne-zobov-yazannya-poroshenka_1060815.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.