logo

Порошенко відреагував на розпуск ЦВК

Про це заявив п’ятий президент України Петро Порошенко н асвоїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Рішення про розпуск Центральної виборчої комісії є політично вмотивованим і несумісним з демократичними принципами розвитку країни. Про це говорили з тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. Під час президентських і парламентських виборів члени ЦВК довели свій професіоналізм і неупередженість", – написав Порошенко.

За його словами, він також обговорив з Тейлором важливість звільнення українських заручників Кремля, що "не є підставою для того, щоб вести мову про перспективи пом’якшення чи зняття санкцій".

Нагадаймо, 10 вересня президент України Володимир Зеленський направив у Верховну Раду подання про розпуск ЦВК.

11 вересня комітет рекомендував парламенту розпустити ЦВК.

Відомо, що у сесійній залі Верховної Ради збирали підписи за законопроєкт про зміну складу ЦВК.

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук стверджує, що відомство під її керівництвом працювало незалежно та "рівновіддалено" від усіх політичних партій.

Також вона заявила, що розпуск ЦВК ставить під сумнів легітимність президентських і парламентських виборів.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/poroshenko-vidreaguvav-na-rozpusk-tsvk-201909121027238”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.