logo

Рада підтримала за основу законопроект про закупівлю імпортної оборонної продукції

Народні депутати підтримали за основу законопроект із блоку питань національної безпеки та оборони щодо закупівель імпортної продукції оборонного призначення.


Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом № 9122 під час вечірнього засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, обранці внесли до порядку денного і відразу перейшли до його розгляду за скороченою процедурою.


Голова ВРУ Андрій Парубій наголосив на важливості документу, зауваживши, що законопроект дозволить Україні отримати підтримку партнерів для армії та українських воїнів.


«Законопроектом пропонується надати можливість державним замовникам з державного оборонного замовлення безпосередньо здійснювати закупівлю продукції, робіт та послуг оборонного призначення за імпортом, щоб оптимізувати цей процес та пришвидшити процес закупівель за імпортом у разі такої потреби, а також зекономити кошти за рахунок відсутності плати за посередницькі послуги. Також пропонується удосконалити правове регулювання питань, пов’язаних з офсетними договорами», – ідеться у пояснювальній записці.


Під час голосування проект закону у першому читанні підтримали 234 обранці.


Як повідомляли раніше, в Україні реформують систему військових комісаріатів.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2018/12/20/rada_pidtrymala_za_osnovu_zakonoproekt_pro_zakupivlyu_importnoi_oboronnoi_1474369”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.