logo

Нові жертви грипу: за три місяці вже померло вдвічі більше, ніж за весь минулий сезон

Нові жертви грипу: за три місяці вже померло вдвічі більше, ніж за весь минулий сезон

У Чернігові в один день від грипу помер 52-річний чоловік та вагітна жінка. Перед цим у неї на восьмому місяці вагітності стався викидень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На Рівненщині в селі Верхів Острозького району жертвою вірусу стала 16-річна дівчина. У неї кілька днів трималася температура, до медиків родичі 11-класниці звернулися, коли їй стало вже зовсім зле. Дівчина була без свідомості, коли "швидка" доправила її в районну лікарню. Реанімаційні заходи не допомогли.

Загалом в Україні з жовтня 2018 року від грипу померло 13 людей, і 5 людей вже цього року. Жоден з них не був вакцинований. Для порівняння, минулого року за весь період з жовтня до травня померло усього 7 хворих. Медики вкотре наголошують на необхідності вакцинації. "Помирають люди від ускладнень, що спричинює вірус грипу – це пневмонії, енцефаліти, загострення хронічних станів, таких, як діабет, досить часто, і досить часто серцево-судинна патологія", — розповіла завідувач відділу грипу та ГРВІ центру громадського здоров’я МОЗ України Оксана Артемчук.

ВідеоГрип атакує: на Рівненщині від вірусу померла 16-річна дівчина

На Рівненщині жертвою вірусу грипу стала 16-річна дівчина. Трапилося це у селі Верхів Острозького району. Кілька днів у дівчини трималась температура, до медиків родичі одинадцятикласниці звернулися, коли їй стало дуже зле.

Грип атакує: на Рівненщині від вірусу померла 16-річна дівчина
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/novi-zhertvi-gripu-za-tri-misyaci-vzhe-pomerlo-vdvichi-bilshe-nizh-za-ves-minuliy-sezon-1277847.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.