logo

РПЦ взяла Ісуса Христа в заручники і маніпулює найсвятішим, — архієпископ Даниїл

Архієпископ УПЦ США Даниїл Памфільський вважає, що представники РПЦ маніпулюють найсвятішим, що є у Церкви. Про це повідомляє “Бі-Бі-Сі Україна“.

Він стверджує, що у випадку оголошення Московською церквою патріарха Варфоломія та накладення на нього анафеми, Вселенський патріархат не прийматиме жодних дій.

“РПЦ обірвала євхаристичне спілкування з Константинополем. Виглядає так, що Російська церква взяла Ісуса Христа в заручники і маніпулює найсвятішим, що є у Церкви”, — наголосив Даниїл.

Архієпископ Даниїл додав, що критерії Церкви полягають не у грошах, як вважає РПЦ, а в тому, чи готова вона пожертвувати собою заради служіння пастві.

Даниїл Памфілійський розповів, що Константинопольська церква готова пожертвувати усім, що має, заради того, аби “повернути додому дитину, яка заблукала”, що і зробили з Україною.

Як писав “Вголос”, Архієпископ Даниїл вважає, що ПЦУ може стати патріархатом.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/rpts-vzyala-isusa-hrysta-v-zaruchnyky-i-manipulyuye-najsvyatishym-arhiyepyskop-danyyil_909373.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.