logo

На КПП біля окупованої Горлівки від серцевого нападу померли троє чоловіків

Медичних документів, що підтверджують смерть від серцевого нападу, поки немає, — поінформував представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях — На КПП біля окупованої Горлівки від серцевого нападу померли троє чоловіків
Медичних документів, що підтверджують смерть від серцевого нападу, поки немає, — поінформував представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях
Чоловіки дуже довго перебували у черзі на контрольно-пропускному пункті


На контрольно-пропускному пункті біля окупованої Горлівки від серцевого нападу померли троє чоловіків. Про це повідомив представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський, інформує «Прямий».


При цьому Лисянський зазначив, що медичних документів, що підтверджують смерть від серцевого нападу, поки немає.


«Померли від серцевого нападу. Приблизно від серцевого нападу, бо медичних документів поки немає. Мені медичні працівники повідомили, що вчора в 8:30 на КПВВ з боку окупованої території померли троє чоловіків — 1959, 1939 та 1949 року народження», — розповів Лисянський.


За його словами, чоловіки дуже довго перебували в черзі на КПВВ.


Крім того, Лисянський додав, що на КПВВ з боку ОРДЛО немає медичних представників, їм доводиться виїжджати з окупованої Горлівки.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/criminal/na-kpp-bilya-okupovanoji-gorlivki-vid-sercevogo-napadu-pomerli-troje-cholovikiv-560252.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.