logo

У Чернігові школи та лікарні закривають на карантин

З 14 січня навчання в школах Чернігова не відновиться. Такий стан триватиме на невизначений період.

У зв’язку з перевищенням епідпорогу захворюваності на грип влада Чернігова прийняла рішення ввести карантин у навчальних і лікувальних установах.

Про це в п’ятницю, 11 січня, повідомляє прес-служба Чернігівської міськради, пише «Слово і Діло».

Відповідне рішення прийнято на засіданні міського оперативного штабу для координації дій із запобігання поширенню захворювання на грип та ГРВІ на території міста.

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар повідомив, що за результатами наради з головними лікарями міських лікарень і відповідно до наказу управління охорони здоров’я міськради в місті буде проводитися цілий комплекс обмежувальних заходів.

«Перш за все, це обмеження вільного доступу до стаціонарних відділень лікарень для відвідувачів, деякі з них будуть перепрофільовані, де будуть створюватися спеціальні палати для хворих тощо», — зазначив він.

Нагадаймо, в Україні з початку цього епідеміологічного сезону від грипу померли 13 осіб.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/01/11/novyna/suspilstvo/chernihovi-shkoly-ta-likarni-zakryvayut-karantyn”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.