logo

Умови утримання Сущенка у колонії покращилися - адвокат

Романа Сущенка незаконно утримують в РФ

ЕРА


Умови утримання українського журналіста Романа Сущенка в російській колонії покращилися, повідомив адвокат політв’язня Марк Фейгін, передає Укрінформ.

"Можу також сказати, що адміністрація колонії, де відбуває покарання Сущенко, відреагувала на ряд звернень як самого Романа, так і української уповноваженої з прав людини Денисової, і поліпшило побутові умови утримання Сущенка", — сказав Фейгін.

За словами правозахисника, незабаром Сущенко зустрінеться з дружиною та дочкою.

"Дозвіл на тривале побачення було отримано ще у грудні минулого року", — сказав Фейгін.

Раніше, український журналіст Роман Сущенко написав лист колегам з колонії в Кіровській області Росії. За словами Сущенка, метою співробітників колонії є залякати й принизити гідність людей, які відбувають покарання. Політв’язень розповів, що у колонії, в якій він міститься зафіксовані "антисанітарія, таргани розміром із сірникову коробку, всюдисущі гризуни всіх мастей, цвіль, вологість, непроглядна темрява, недоїдання та холод", а метою співробітників колонії є залякати й принизити гідність людей, які відбувають покарання.

Кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред’явили звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення "законним".

7 листопада його етапували в колонію в Кіровській області РФ.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/umovi-utrimannya-sushchenka-u-koloniji-pokrashchilisya-advokat-50001358.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.