logo

Суд виніс вирок у справі відомого нідерландського футболіста

Воротар ‘Гронінгена’ Серхіо Падт був засуджений до 50 годин суспільно-корисних робіт за напад, образи і погрози кондуктору

Depo.
Сьогодні 02:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на канал RTV Noord.

Падт був заарештований у вересні після інциденту в потязі між Гронінгеном і Кропсволде. Він повертався додому після програної гри ‘АЗ Алкмаар’. При огляді з’ясувалося, що майже двометровий футболіст не сплатив проїзд. Він вступив в дискусію з провідником, плюнув на нього і завдав удар. Падт був заарештований на станції Кропсволді і провів в камері одну ніч.

28-річний воротар відразу відчув наслідки своєї провини. Він повинен був отримати капітанську пов’язку в ‘Гронінгені’. Падт вибачився за свою поведінку.Джерело статті: “http://fromua.news/article/3291086/sud-vinis-virok-u-spravi-vidomogo-niderlandsjkogo-futbolista/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.