logo

MONATIK зізнався у коханні

MONATIK зізнався у коханні

Популярний співак і тренер дев’ятого сезону Голос Країни, Дмитро MONATIK опублікував на своїй сторінці в Інстаграм любовне послання коханій дружині.

Про це повідомляє 1+1.

«Це розкішне волосся і очі кольору молодість підіймають знову, хоча... після ударів таких не піднімаються. Ці зливи лише співають про хороше, адже зміни трапляються, коли прислухатися, а ми намагаємося. Скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас земля, а це було все не дарма, не дарма, не дарма...», – таким текстом артист підписав загадкове фото дружини.

Зазначимо, що свою сім’ю MONATIK показує дуже рідко. Зараз співак відпочиває на теплому узбережжі.

Нагадуємо, вже 20 січня глядачі 1+1 побачать Дмитра Монатіка у тренерському кріслі дев’ятого сезону шоу Голос країни.

Переглянути цей допис в Instagram

Эти роскошные волосы и глаза цвета молодость подымают опять, хотя ... после ударов таких не поднимаются. Эти ливни лишь поют о хорошем , ведь перемены случаются, когда прислушаться, а мы пытаемся. Сколько повидали, сколько раз ломали, как бы сильно не носила нас земля, а это было все не зря, не зря, не зря...#ТихоШептатьЕеВолосы #ВплетатьБелыеПолосы #МоеЛето #ИюньБлизко

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Читайте також: Олег Винник зробив романтичне зізнання коханій


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3291249/MONATIK-ziznavsya-u-kohanni/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.