logo

Супрун розповіла, як після свят повернутися у форму

Повертатись до звичного режиму після тривалих свят важливо поступово та зважено, аби не зашкодити здоров’ю. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.


«Для багатьох закінчення свят стає сигналом – відразу сідати на жорстку дієту та бігти в спортзал. Тільки не поспішайте», – написала Супрун.


Важливо, після свят та переїдань позбавитись набраної зайвої ваги.


Кілька порад від Супрун на цьому шляху:


  • Не обмежуйте себе в їжі та не сідайте на суворі дієти. Різні «марафони» скидання ваги за 5 днів створюють великий стрес для організму, як і переїдання під час свят. Намагайтесь зробити свій раціон здоровішим – їжте більше овочів та фруктів, клітковини, злакових та зважайте на розмір порцій.
  • Не починайте відразу з інтенсивних фізичних навантажень – це підвищує ризик отримати травму.
  • Якщо будете у сімейного лікаря – не забудьте виміряти талію. Вимірювання окружності талії – найбільш точний показник, що дозволяє виявити кількість небезпечного абдомінального жиру.
  • Повертайтесь до свого звичного режиму дня – якщо він, звісно, у вас був здоровий.


«Починайте здоровіше харчуватись та більше рухатись якнайшвидше! Для цього не потрібно чекати понеділка, 1-го числа чи закінчення усіх свят», – резюмувала Супрун.


Раніше Супрун розповіла про хороший і поганий холестерин.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/suprun-rozpovila-yak-pislya-svyat-povernutisya-u-formu.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.