logo

Археологи розкопали у Єгипті форт, якому близько 2300 років

Археологи розкопали у Єгипті форт, якому близько 2300 років

Польські та американські дослідники знайшли в Єгипті стародавню споруду, якій близько 2300 років. Цей форт захищав порт Береніс, і був побудований за часів правління династії Птолемеїв, нащадків одного з генералів Олександра Македонського.

Про це повідомляє Сhangeua, посилаючись на Live Science.

«Подвійна лінія стін захищала західну частину фортеці, в той час як однієї лінії було досить для укріплень на сході і півночі. Квадратні вежі були побудовані по кутах і в стратегічних місцях, де з’єднувалися ділянки стін», – відзначили археологи Марек Возняк і Джоанна Радковський,

Західна частина форту, що складається з подвійних стін, звернена всередину країни, що говорить про те, що захисники були особливо занепокоєні нападом з цього напрямку, впевнені представники Польського центру середземноморської археології в Варшавському університеті.

У воротах фортеці археологи виявили вирубаний в скелі колодязь і ряд стоків і басейнів, які збирали, зберігали та розподіляли як ґрунтові, так і дощові води. Два найбільших басейни, можливо, мали загальну ємність більше 17 000 літрів. Факт збирання дощової води передбачає, що в Беренісі був більш вологий клімат, ніж зараз.

На південній стороні північній оборонної стіни, на древньому сміттєзвалищі, археологи виявили теракотові статуетки, монети і шматок черепа слона.

Історичні записи показують, що Береніс був частиною ланцюжка портів, побудованих уздовж Червоного моря, щоб допомогти забезпечувати військовими слонами армії Птолемеїв, сказав Возняк. У 2014 році генетичне дослідження показало, що Птолемеї, ймовірно, імпортували своїх слонів з Еритреї в Східній Африці. Череп слона підтверджує це припущення.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3295859/arheologi-rozkopali-u-Yegipti-fort-yakomu-blizjko-2300-rokiv/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.