logo

У Калуші спалахнула масштабна пожежа на заводі "Карпатнафтохім"

У Калуші спалахнула масштабна пожежа на заводі

У суботу ввечері, 12 січня, на заводі «Карпатнафтохім» у Калуші Івано-Франківської області сталася пожежа.

Речниця Івано-Франківського обласного управління ДСНС Світлана Бабушкіна повідомила у Facebook, що інформація про пожежу на Олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім» надійшла 12 січня о 21:08.

Наразі горить установка з виробництва олефінів, яку було уведена в експлуатацію у жовтні 2005 року. Відбувається факельне горіння пірогазу.

"Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 чоловік особового складу. Потерпілих немає", — повідомила Бабушкіна.

На місце події скликають всіх рятувальників області. Ймовірно, пожежа охопила весь завод. Причини виникнення пожежі також невідомі.

Міський голова Калуша Ігор Матвійчук підтвердив пожежу на “Карпатнафтохімі”. Триває ліквідація. За його словами, загрози для життя мешканців міста немає.

Відео Тараса Гаврилюка


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2618371-u-kalusi-spalahnula-masstabna-pozeza-na-zavodi-karpatnaftohim.html”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.