logo

США передали сирійським курдам ракети Javelin

Представники США передали силам самооборони сирійських курдів (YPG) в Манбіджі сучасну зброю.


Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання Yeni Akit.


За даними видання, мова йде про сучасні протитанкові ракетні комплекси Javelin і TOW. Відзначається, що спецпідрозділи Туреччини займаються пошуками цих комплексів. З цієї причини країна затримує свою військову операцію в Манбіджі.


Американці працюють в тісному контакті з Сирійськими демократичними силами, в число яких входять курдські загони самооборони YPG, які Туреччина вважає терористичними. Турки вже заявили, що почнуть відкладену військову операцію проти курдських бійців на півночі Сирії в разі затримки виведення військ США з регіону.


При цьому сам президент США Дональд Трамп пригрозив Туреччині економічними заходами, якщо Анкара вирішить напасти на сирійських курдів.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/20/ssha_peredaly_syriyskym_kurdam_rakety_javelin_1491911”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.